لطفا منتظر بمانید...

2020

ثبت نام

ورود

6 ویژگی گوکل کروم که شاید از وجود آنها بی خبر هستید!

1-بازی های آنلاین گوگل کروم که از طریق آدرس https://elgoog.im/doabarrelroll  قابل دسترسی است. همچنین جهت دسترسی به بازی های آنلاین مخصوص این مرورگر می توانید عبارت  barrelroll را در گوگل جستجو نمایید.

نمونه بازی موجود: PACMAN


2- در صورتی که سرعت لود شما افت پیدا کرده باشد، می توانید از Task Manager خود مرورگر ببنید که کدام Page حافظه شما را پر کرده و سرعت لود پیج شمارا کاهش داده است. Task Manager منوی برگر را کلیک کرده و گزینه More tools را فشار دهید.  بعد از باز شدن task Manager در صورتی که Page ای حافظه زیادی را اشغال نموده و باعث کم شدن عملکرد سایر پیج ها شده باشد می توان از طریق گزینه End task پیج مربوطه را بست.


3-Extensionهای بسیاری برای Google Chrome وجود دارد، اما کاربردی ترین آنها Data saver گوگل می باشد. در این حالت صفحات فشرده می شوند و داده ی کمتری استفاده می شود. برای فعال کردن این Extension کافی است در گوگل عبارت Data Saver  را جستجو نمایید.

بعد این مرحله گزینه Add to Chrome را انتخاب کنید تا Extension مربوطه به مرورگر شما اضافه شود.


4- اگر از صفحاتی بصورت روزمره استفاده می کنید، می توانید این صفحات را PIN نمایید.


5-جهت افزایش عمر باتری

می توان با کاهش عملکرد، عمر باتری را افزایش داد. در بخش Setting به قسمت system بروید و گزینه ی Continue running background apps when Google Chrome is closed را غیرفعال کنید. غیر فعال شدن این گزینه برای مدت طولانی پیشنهاد نمی شود ولی در صورتی که شارژر در اختیار ندارید می توانید جهت افزایش زمان کار با باتری موجود، این گزینه را غیر فعال کنید.


6- زمانی که به ماشین حساب نیاز دارید، کافی است فرمول مورد نظر را در آدرس بار گوگل کروم وارد نموده Enter را بزنید.

 

پشتیبانی

تست سرعت

لیست آموزش ها

برنامه های کاربردی

ارتباط با ما

اینترنت

قیمت ها

بخش کاربران

نمایندگی ها

خرید آنلاین

کلیه حقوق این وبسایت در نزد شرکت مخابرات محفوظ است.  طراحی و پیاده سازی: Mohammad Sadoughi